fbpx

Ausstellungsräume

Bielany Wrocławskie


Aleja Bielany

ul. Czekoladowa 20
55-040 Bielany Wrocławskie

tel. +48 533 994 995

e-mail bielany@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 2000

Auf der Karte anzeigen

Wrocław


Galeria Wnętrz Domar

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

tel. +48 533 353 430

e-mail domar@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 1800
nd: 1000 – 1600

Auf der Karte anzeigen

Wrocław


Galeria Giant Meble

al. Aleksandra Brücknera 32/34
51-411 Wrocław

tel. +48 533 353 431

e-mail giant@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 1800
nd: 1000 – 1500

Auf der Karte anzeigen

Wrocław


Cermag

ul. Strzegomska 38-40
53-611 Wrocław

tel. +48 509 050 240

e-mail cermag@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 1900
sb: 1000 – 1600
nd: nieczynne

Auf der Karte anzeigen

Warszawa


Domoteka

ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

tel. +48 530 994 995

e-mail domoteka@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2100
sb: 1000 – 2100
nd: 1000 – 1900

Auf der Karte anzeigen

Warszawa – Janki


Janki Park

pl. Szwedzki 3
05-090 Raszyn

tel. +48 602 444 434

e-mail janki@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 1800

Auf der Karte anzeigen

Gdańsk


Galeria City Meble

ul. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

tel. +48 537 994 995

e-mail gdansk@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 1800

Auf der Karte anzeigen

Poznań


Galeria Polskie Meble

al. Solidarności 34 lok. 2b
61-696 Poznań

tel. +48 604 082 444

e-mail poznan@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 1800

Auf der Karte anzeigen

Katowice


Galeria Nowy Roździeń

Al. Roździeńskiego 199
40-315 Katowice

tel. +48 536 994 995

e-mail katowice@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 1900
sb: 1000 – 1900
nd: 1000 – 1700

Auf der Karte anzeigen

Kraków


Centrum Dolomitex

ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków

tel. +48 793 994 995

e-mail krakow@iwchome.pl


Öffnungszeiten

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 1800
nd: 1000 – 1600

Auf der Karte anzeigen

Unia Europejska
Odwiedź nasz showroom: Wrocław, Warszawa, Poznań, Lubin, Gdańsk
Zadzwoń do doradcy: +48 530 457 457